И.Исаева


МЕКТЕП БАСШЫЛАРЫНА!

4-12 маусым аралығында оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарлар

басқару және бақылау қызметі бойынша төмендегі мазмұнда талдау тапсыруларыңыз сұралады:

1.Мектептің даму бағыты.Стратегиялық міндеттері.

2.Мектеп проблемасы, оның шешілу жолдары.

3.06-07оқу жылында алға қойған міндеттердің орындалуы,орындалмаған жағдайда себептері.

4.Педкеңес қызметі.Жұмыс толықтығы,оның шешімінің орындалуы.

5.Білім сапасы(жалпы, бастауыш,орта,жоғары буындар бойынша 3-жылға,бірлестіктегі пәндер бойынша 2-жылға,соның ішінде

математика,ақпараттану пәндері бойынша толық талдау (мұғалімдері,оқушылар жетістіктері және осы пәндерден жүргізілетін қосымша сағаттар туралы); ағылшын тілінің берілу деңгейі,мұғалімдері және олардың тұрақтылығы

.

6.Мектепішілік бақылау қызметі(бақылаудың барлық түрлері бойынша жан-жақты талдау,бақылау нәтижесінде табылған негізгі кемшіліктер,мектеп әкімшілігінің оларды түзетуге бағытталған іс-әрекеттері.)

7Мектеп басқару жүйесі(схема).Мектеп басшыларының басқару үрдісіндегі жаңашылдығы(жалпы басшылық бойынша немесе жекелеген әкімшілік мүшелері бойынша.).

8.Бейіндік оқыту жағдайы( 10- кластардағы жаратылыстану-математикалық, әлеуметтік-гуманитарлық бағыттарбойынша)

Талдау қорытындысы тамыз конференциясындағы секциялық жұмыста қорытылады.

Талдауда басқару және бақылау қыз меті жағдайы айқын көрінуі тиіс.Талдау мектеп директоры басшылығымен жазылады.

Талдауды мектептер төмендегідей тапсырады:

№4,6,15,18,21,24,30,31,32,33,34,36,37,38,39,40,41,42,43,47,48,50,51,52 және барлық ауыл мектептері(№53пен Георгиев ом басқалары түгелдей)

Г.Ж.Имангалиеваға, қалған мектептер Ш.А. Сайлағиеваға міндетті түрде тапсыруы тиіс.

Әдіскер Имангалиева
©2018 Учебные документы
Рады что Вы стали частью нашего образовательного сообщества.

Барлық қазақ мектептерінің психологтары сағат 30- да шақырылады. Директорам школ!

Мектеп басшыларына!

30.05.07ж. № 1 ОМ – те психологтарға қорытынды жиналыс өтеді. Психологтар жылдық талдаумен келесі жылға жоспардың проектісін алып келуі керек.

Барлық

қазақ мектептерінің психологтары сағат 9.30- да шақырылады.


Директорам школ!

30.05.07г. в СШ № 1 состоится итоговое совещание психологов, на которое психологи должны прийти с анализами за год и проектами плана на следующий учебный год.

Все

психологи русских школ приглашаются в 14.00 ч.

31.05.07г. в 10.00ч. в СШ № 26 для психологов школ с русским языком обучения состоится очередное заседание Клуба творчески работающих психологов

Конарбаева Л.Р.

Қала мектептерінің қоғамдық инспекторларына!


Сіздерден 2007 жылдың 30 мамырына дейін Астана қаласына 2 (екі) күндік саяхатты ұйымдастыру мақсатында (ақысыз) бір жетім және бір ата – анасының қамқорынсыз қалған 12-14 жас аралығындағы балалардың тізімін келесі құжаттарымен бірге тапсыруыңыз сұралады:

  • ата – анасының қайтыс болғандығын растайтын құжаттар немесе баланың қамқорлыққа берілгендігі туралы қаулының көшірмесі;

  • тууы туралы куәлігінің көшірмесі.

А.Куттыкова, Д.Ельдесова

59 кабинет.

Мектеп басшыларына!

1. Қалалық білім бөлімі жоспарына енгізуі үшін басқару және бақылау қызметі бойынша мектеп директорлары арасында, оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасарлары арасында семинар өткізем деушілер(жалпы мектеп жұмысы бойынша немесе жекелеген тақырып бойынша) сұраныс тапсыруларыңыз сұралады.

2.Пәндік кабинеттердің құжаттану жағдайы тамыз айының соңғы күндерінде

тексерілетіні хабарланады.Оған дейін барлық пән кабинеттерінің меңгерушілері талапқа сай болуын қамтамасыз ету жағдайында толықтыру жұмыстарын жүргізуі тиіс.

Әдіскер Имангалиева

Білім мекеме басшыларына!

Ақтөбе қалалық оқушылар Сарайында «2007 жылдың жазында балалар мен жасөспірімдердің демалысын,сауықтырылуын»ұйымдастыру мәселелері тақырыбында өткізілетін семинар-кеңес 2007 ж.28 мамыр сағ.10-30-ға ауыстырылғанын хабарлаймыз!

Семинар-кеңеске лагерь басшылары, аға-тәлімгерлер, медицина қызметкерлері,асхана меңгерушілері шақырылады.

Г.Ш.Бақытжанова.


Директорам школ!


В связи с необходимостью выполнения поручения данного на совещании руководителей подразделений акимата города Актобе (протокол от 22 мая 2007 года) необходимо провести рейд в дачных массивах пригородной зоны для постановки на учет детского населения.

В период с 28 мая по 31 мая 2007 года школам, за которыми закреплены дачные массивы (согласно приказа горООиС № 522 от 15.11.2005 года), провести перепись детей от 0 до 18 лет.

Информацию предоставить по формам, сдаваемым при обходе микрорайона (форма № 1 и № 3), в соответсвии с графиком:




Школа



Садовый массив



Садовые товарищества



1 июня



1

ССШ № 2

По берегу реки Илек от Аптекауправления до рынка Шыгыс и бывшего старого мысокомбината

Мясокомбинат-1, Мясокомбинат-3, Товарный двор, Профтехобразование, ПМК-2102, Спецхозный, Сельхозхимия, Саябак, УВД-3, УВД-4, УВД-5, Хлебокомбинат-3, Шпальник, Печатник, Черемшина, Черемуха

С 9.00 до 13.00 часов

2

СШ № 5

Район объездной трассы, реки Тамдинки, «Гормолзавод» и 41 разъезд

Актюбсельмаш-6, Зеленый КДСМ-4, Тамды-1, Радиотелецентр-1,2, Ромашка (общество слепых)

С 9.00 до 13.00 часов

3

СШ № 6

Район СТО «Лада» и АО «Спецавтотранспорт»

Актюбренген-8(Тополь), Актюбренген-13, Актюбсельмаш-1, Актюбсельмаш-4, Актюбсельмаш-5, Авторемонтник, АГЭП автомобилист, Банно-прачечный комбинат, Дорожник

С 9.00 до 13.00 часов

4

СШ № 13

Район объездной трассы, реки Тамдинки, «Гормолзавод» и 41 разъезд

Виктория (Коммунальник), Аксут, Геотехника-2,3,5, Гортоп, Мелькрупкомбинат, Нефтяник-1,2, Облсельхозуправление, АНГР-1, АНГРЭ-1, АНГРЭ-2, Элеватор-1 (Весна),

Геолог-7, Сельмаш-1,4, Спецавтобаза-1,2, Актюбренген-4.



С 9.00 до 13.00 часов

5

СШ № 14

Вдоль реки Илек по объездной трассе в районе Западно-Казахстанской ярмарки и «Химпласта»

Мичуринец, Пенсионер-2, Пенсионер-5, Рассвет, Химпласт-1, Химпласт-2, Швейник, Госбанк-1, Госбанк-2

С 9.00 до 13.00 часов

6

СШ № 15

Район объездной трассы, реки Тамдинки, «Гормолзавод» и 41 разъезд

Гормолзавод, Озерный-1, Ягода-1 (завод 406ГА), Ягода-2 (завод-406ГА), Приозерный СПС-2

С 9.00 до 13.00 часов

7

СШ № 18

Правый берег р.Илек, правый берег р.Каргала, район п.Кирпичный

Актюбгражданпроект-3, Васюки, Васюки-2, Голубой огонек, Гор.прокуратура, Доброволец, Зооветснаб-2, Кирпичник, Колос-2, Керамика, Коммунальник-2, Локомотивное депо-3, Оазис, Строитель-4, Строитель-5, Строитель-6, Теренсай, Учкомбинат, Учкомбинат-2, УКНБ «Зеленый», Энергетик-2, ЭКО, «Тополь» (взрывпром)

С 9.00 до 13.00 часов

8

СШ № 22

Район СТО «Лада» и АО «Спецавтотранспорт»

Казторгодежда, Медик-1, Охрана природы, Придорожный, Пожарная охрана-1, Пенсионер-3, Спецавтобаза-1, Спецавтобаза-2, Спецавтобаза-3, УВД-1 (Виктория), УВД-2, Пожарная охрана, УВД-2 (Тополек), Хлебопродукты-4, Школа № 6

С 9.00 до 13.00 часов

9

СШ № 25

Вдоль реки Илек от кривого озера до «Аптекауправления»

Кустанай-сантехмонтаж,

Облгаз, Пырей, РУ Запказэнерго,

ТЭЦ-1, ТЭЦ-2, ТЭЦ-3,

Теплосеть-2, Энергетик,

Медсанчасть, Силикат-2,

Силикат-3



С 9.00 до 13.00 часов

10

СШ № 30

Вдоль реки Илек от кривого озера до «Аптекауправления»

Авиатор-1, Авиатор-2,

Авиатор-4, Архитектор,

Архитектор-2, АТЦ,

Вагонное депо, Вагонное депо-1А,

Вагонное депо-1Б, Завод КСМ,

Каззапсельпроект, Локомотивное депо-7



С 9.00 до 13.00 часов

11

СШ № 31

По берегу реки Илек от Аптекауправления до рынка Шыгыс и бывшего старого мысокомбината

ПМК-2101,

АО «Актюбжилстрой»,

Бурводострой,

Абрикос, Тюльпан,

АТЖТ, АТЖТ-2, АВПЭС,

Вишневый сад, Геолог-1,

Госстандарт, Зооветснаб-1

Казмеханмонтаж,

Локомотивное депо-4 (Фиалка),

Ликеро-водочный завод



С 9.00 до 13.00 часов

12

СШ № 36

Вдоль реки Илек от кривого озера до «Аптекауправления»

АЗФ-2, АЗФ-6, АЗФ-7, АЗФ-8, АЗФ-9,

АЗФ-10, АЗФ-11, АЗФ-12, АЗФ-13,

АЗХС-7, Актюбстрой-2,

Актюбруно, Локомотивное депо-11



С 9.00 до 13.00 часов

13

ОШ № 40

Промышленная зона, берег реки Дженишке от ул.Рыскулова до пр.312 стрелк.дивизии

АЗФ-5, АЗХС-1, АЗХС-2,

АЗХС-2А (Березка),

АЗХС-4, АЗХС-5


С 14.00 до 18.00 часов

14

СШ № 41

Район объездной трассы, реки Тамдинки, «Гормолзавод» и 41 разъезд

41 разъезд, Арман

С 14.00 до 18.00 часов

15

ОШ № 43

Район реки Сазда и Саздинского водохранилища

Актюбсельмаш-10, Актюбсельмаш-11, Актюбграждан проект-4, Ветеран-2, Локомотивное дапо-6, Рассвет-дидар, Радист, Учитель, Учитель-1, Энергетик-3, Энергоучасток-168, Ромашка

С 14.00 до 18.00 часов

16

СШ № 47

Промышленная зона, берег реки Дженишке от ул.Рыскулова до пр.312 стрелк.дивизии

АЗФ-1-1А, АЗФ-1А,

АЗФ-4, АЗХС-3,

Строитель-1

С 14.00 до 18.00 часов

17

СШ № 50

Район п.Заречный-1 и бывшего ипподрома

Геолог-2, Геолог-3, Геолог-4, Геолог-5, Геолог-6, Малинка

С 14.00 до 18.00 часов

18

ОШ № 52

Район СТО «Лада» и АО «Спецавтотранспорт»

Актюбренген-1, Актюбренген-2, Актюбренген-3, Актюбренген-4, Актюбренген-5, Актюбгражданпроект-2

С 14.00 до 18.00 часов

19

СШ № 53

Район с.Каргалинского, с.Акжар и реки Бутак

Актюбсельмаш-7, Автомобилист автокомбината, Автомобилист, Автомобилист-2, Автобусник, Крутой бережок, Кумжал, Локомотивное депо-5(ромашка), Мелиоратор, Олимпиец-1,2, Педагог, Пединститут, Строитель Актюбжилстрой

С 14.00 до 18.00 часов

20

Актюбинская СШ

Район объездной трассы, реки Тамдинки, «Гормолзавод» и 41 разъезд

Птицевод

С 14.00 до 18.00 часов

21

Акжарская НШ

Район с.Каргалинского, с.Акжар и реки Бутак

Автомобилист АНГТ, Бутак, Буровик, Гульдер, Жанажол, Каргала, Нефтяник-4, Новый, Поиск, Поиск-2

С 14.00 до 18.00 часов

22

Заречная школа-сад

Район п.Заречный-1 и бывшего ипподрома

Автобаза-2, Автобаза связи, Актюбренген-14, Актюбренген-16, Дружба, Водхоз, Железнодорожник-1, Золотая осень, Земледелец, Коммунальник горводканал, Локомотивное депо-1, Майский, Радуга, Тополек-2

С 14.00 до 18.00 часов

23

Благодарная СШ

Район с.Каргалинского, с.Акжар и реки Бутак

Сейсмик, Сейсмик-1

С 14.00 до 18.00 часов

24

Каргалинская КСШ

Район с.Каргалинского, с.Акжар и реки Бутак

АЗХС-8 (Восток), АЗХС-9, Геофизик, Строитель-7, Солнышко, Троллейбусный парк, Тополек ЖБИ, Ветерок, Алмаз, Геофизик-2, Гидрогеолог, Локомотивное депо-8

С 14.00 до 18.00 часов

25

Саздинская СШ

Район реки Сазда и Саздинского водохранилища

Агропромтехника УМПзаря, Дорожник, Локомотивное депо-10, Подснежник-3, Спартак, Таксомоторный парк, Спецстрой (Строитель-2), Селикатчик-2, Техник-железнодорожник

С 14.00 до 18.00 часов
?


barov-lisalam-balanicdan-63.html

barov-lisalam-balanicdan-68.html

barov-lisalam-balanicdan-72.html

barov-lisalam-balanicdan-8.html

barqanka-bazqan---divan-.html