Гагарин ауылдық округі - Шығыс Қазақстан облысының жалпы көшелердің оның ішінде аталған және қайта аталған көшелердің тізімі
©2018 Учебные документы
Рады что Вы стали частью нашего образовательного сообщества.

Гагарин ауылдық округі - Шығыс Қазақстан облысының жалпы көшелердің оның ішінде аталған және қайта аталған көшелердің тізімі


Гагарин ауылдық округі

Гагаринский сельский округ




Гагарин ауылы

с. Гагарин









Набережная






Степная






Огнев






Целинная






Калинин






Школьная






Парковая






Туров






Берестов






Больничная






Центральная






Северная






Молодежная





Егінсу ауылдық округі

Егинсуский сельский округ




Ұлан ауылы

с. Улан








Аманжолв






Ахметов






Жамбыл






Жағұлов Жанғұлов






Қошқарбаев






Алинов






Жанұзақ ауылы

с. Жанузак








Бірінші көше






Екінші көше






Үшінші көше






Төртінші






Борсақ ауылы

с. Борсак









Бірінші көше






Екінші көше






Бірінші көше






Мырзат ауылы

с. Мырзат









Садовая






Студенттер

Студенческая







Каменка ауылдық округі

Каменский сельский округ




Каменка ауылы

с. Каменка









50 жыл БЛЖҚҰ

50 лет ВЛКСМ



Абай


№ 66, 06.12.2010 ж.



50 жыл Қаз.ССР

50 лет Каз. ССР




Қазақстан

№ 66, 06.12.2010 ж.



Заречная






Шоссейная






Тройницкое ауылы

с. Тройницкое









Верняя






Средняя






Нижняя






Молодежная






Новая





Молодежный кенттік округі

Молодежнинский поселковый округ




Молодежный кенті

п. Молодежное









Южная






Солнечная






Заводская






Юбилейная






Айтықов







З.Ахметов


№ 2, 04.05.2008 ж.




Айыртау


№ 1, 21.02.2007ж




Жалын


№ 1,21.02.2007ж




Атығай


№ 1, 21.02.2007ж




С.Бекбосынов


№ 1, 21.02.2007ж




С.Аманжолов


1999 ж.




Қ.Қайсенов


1999 ж.




Бейбітшілік


№ 1, 21.02.2007ж




Абай алаңы


№1, 14.10.2010


Огневка кенттік округі

Огневский поселковый округ




Огневка кенті

п. Огневка









Школьная


Қаныш Сәтпаев

1993 ж.



Центральная


Қаныш Сәтпаев

1993 ж.



Горняцкая






Заречная






Железнодорожная






Фабричная






Петр Панин






Набережная





Өскемен ауылдық округі

Усть-Каменогорский сельский округ




Восточное ауылы

с. Восточное









Восточное






Солнечная






Молодежная






Южная






Совхозная






Школьная






Новая






Макеевка ауылы

с. Макеевка









Степная






Садовая






Центральная






Кооперативная






Новая






Советская






Донское ауылы

с. Донское









Степная






Молодежная






Победа






Мир






Новая






Согласие қиылысы






Т.Тохтаров






Центральная






Солнечная






Шоссейная






Донская






Нижнее Донское





Саратовка ауылдық округі

Саратовский сельский округ




Саратовка ауылы

с. Саратовка









Молодежная






Целинная






Мелиораторов






Школьная






Набережная






Береговой қиылысы






Ново-Одесское ауылы

с. Ново-Одесское









Образцовая






Степная






Заречная






Отрадное ауылы

с. Отрадное









Центральная






Школьная





Таврия ауылдық округі

Таврический сельский округ




Таврия ауылы

с. Таврия








Октябрьская


Қасым Қайсенов

№1, 24.09.2010



Советская


Төлеген Тохтаров

№1, 24.09.2010



Песчанная






Центральная






Кооперативная






Юбилейная






Совхозная






Заречная






Дербышев






Молодежная






Солнечная






Мир






Береговая






Инициативная






Коммунальная






Новоселов






Коммунальная






Новоселов






Степная






Озерная






Луговой ықшам ауданы






Строителей ықшам ауданы






Комсомольский ықшам ауданы






Дружба ықшам ауданы






Энергетиков ықшам ауданы






Элеваторный ықшам ауданы






Больничный қалтарысы






Восточный қалтарысы






Трактовый қалтарысы






Кирпичный қалтарысы






Садовый қалтарысы






Северный қалтарысы






Пролетарка ауылы

с. Пролетарка









Центральная






Южная






С. Лазо






Верхняя






Песчаная






Центральная






Озерная






Актюба ауылы

с. Актюба









Украинская






Кооперативная






Гагарин






Қабдуахитов






Айтықов





Тарғын ауылдық округі

Таргынский сельский округ




Тарғын ауылы

с. Таргын








Нургалиев






Обухов Коммунарлары






Кайсенов






Мухамадиев






Жағалау






Жантас ауылы

с. Жантас









Қ. Қайсенов





Айтықов ауылы

с. Айтыкова









Қайсенов






Абай






Байжан






Жама






Варепа






Қаршыға






Қонаев






Жоғарғы Тайынты ауылы

с. Верхняя Тайынты









Жағалау


Кенжалин Әбілғазы

№ 2, 18.02.2008 ж.



Бекбосынов






Өтеміс






Тургынбай






Бейбітшілік






Тайынты






Манат ауылы

с. Манат








Көше аты жоқ





Төлеген Тоқтаров ауылдық округі

Сельский округ им. Толегена Тохтарова




Герасимовка ауылы

с. Герасимовка









Центральная






Школьная






Дружбы






Молодежная






Набережная






Новостройка






Казачье ауылы

с. Казачье









Заречная






Украинка ауылы

с. Украинка









Старожилов






Школьная






Клименко






Пролетарская






Луговая






Интернациональная






Молодежная






Зеленый қалтарысы






Землянка хуторы






Отгон бөлімшелері

отделение Отгон









Тума






Белашы






Белашы-1






Аршалы-2






Қосбармақ






Родовка






Сақау




?


ffnungszeiten-dvd-18.html

ffnungszeiten-dvd-22.html

ffnungszeiten-dvd-7.html

ffp1-toz-maskesi---sayin.html

fft--i---ifft-pokti.html